Başkanın Mesajı

Merhaba,

2015 yılında %100 yerli sermaye ile Diyarbakır’da kurulan RCM; Kuruluşuyla birlikte internet servis sağlayıcılığı hizmetleriyle ön plana çıkan, ilerleyen teknoloji ve büyük bir hızla yaygınlaşan internet altyapısının gelişimine paralel olarak; kurumlara iletişim ve telekomünikasyona dayalı diğer hizmetleri de sunmaya başladı.

Ses, Uydu ve Telsiz Hizmetleri sunabilmek üzere 2017 yılı içerisinde lisans başvurularını tamamlayarak; belirtilen tüm hizmetleri tek elden hızlı ve ekonomik bir şekilde ihtiyaç duyan kurum ve kuruluşlara ulaştıracak, ülke ve bölge ekonomisine, istihdama mümkün olan katkıyı sağlayacaktır.

Yatırımları ve başarılı çalışmalarıyla hızını sürekli daha yukarılara taşıyan RCM’nin faaliyetlerinin önemli bir bölümünü, kurumsal şirketlere sağlanan İnternet, Sanal Ağ-VPN , Uydu ve BT Çözümleri oluşturuyor. Her ölçekteki özel ve kamu kuruluşuna tek elden danışmanlık ve operasyonel yönetim hizmeti veren RCM, karma yapılara uygun ve hızlı çözümler de sunabiliyor.

Güçlü kurumsal yapısı, süreklilik vaadi, üst seviye hizmet anlayışı, donanımlı ekibi ve teknolojik altyapısıyla müşterilerine güven veren RCM, sunduğu katma değerli hizmetler ve kurumların değişen ihtiyaçlarına göre ürettiği doğru çözümlerle sektördeki farkını ortaya koyuyor.

“Türkiye’nin Tümleşik iletişim Hizmetleri Operatörü” kimliğiyle; kurumların bilgi ve iletişim alanındaki ihtiyaçlarını en etkin ve güvenilir biçimde karşılamak üzere önemli çalışmalara başlayan RCM; Sektöründe lider Ulusal ve Uluslararası birçok firmayla anlaşmalar yaparak yeni nesil kazançlı çözümler üretmeye devam edecektir.

Saygılarımızla,

Dilek Meşe
RCM A.Ş. Yön. Kr. Başk.

RCM İletişim Hizmetleri A.Ş., Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından yetkilendirilmiş bir şirkettir. Daha Fazla


Bize Ulaşın
(0.850) 473 7 726