AĞ DONANIM VE KABLOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Yüksek verimli ağ çözümleri!

RCM; Ağ donaım ve kablolama çözümlerimiz sayesinde ihtiyanıcınz olan yapısal omurgayı en hızlı ve en ekonomik fırsatlarla kuruyoruz.

  • Büyüyen İşletmeler - Küçük Şube Ofisleri, Temel ve akıllı hizmetler ile bağlantı, Merkezi bir anahtara gerek olmadan yığınların doğrudan yönlendiriciye bağlanabilmesi

  • Orta Ölçekli İşletmeler - Şube Ofisleri, IP yönlendirme ve akıllı hizmetlerle yüksek erişilebilirlikli omurga, Erişim/kenar seviyesinde Layer 2-4 QoS (hizmet kalitesi)

  • Geniş Kampus Ağları - Yüksek erişilebilirlikli yedekli çekirdek yapı, Bina A - Akıllı hizmetlere sahip dağıtım seviyesi ve çekirdek bağlantısı. Erişim/Kenar seviyesinde hız sınırlama ve güvenlik filtreleme, Bina B - IP yönlendirmeli ve geliştirilmiş akıllı servisleri ile çok katmanlı anahtarlar üzerinden Bina A ile aynı fonksiyonların sağlanması

  • Yapısal kablolama projelerinde Cat5e, Cat6, Cat7, Multi Mode ve Single Mode F/O kablolar kullanılarak çözüm sunulur. Veri iletişimininin önemli unsurlarından biriside şüphesiz enerji alt yapısıdır. Bunun için Data altyapısı projelendirilmesi esnasında Elektrik ve Ups alt yapısınında dizayn ve projelendirilmesi yapılmaktadır.

  • Ne tür önlemler alırsanız alın, yeni çıkan teknolojiler karşısında bu önlemlerin tekrar gözden geçirilmesi ve yenilenmesi gerekir. Bu yüzden networkünüzün emniyeti satın alınan cihaz veya programlara değil, oluşturacağınız "Network Güvenlik Politikasına" bağlıdır. Firmamız kurumsal olarak bu tür politikaların oluşturulabilmesi için danışmanlık hizmeti vermektedir.

  • Bir networkün dış dünya ile bağlantısı router cihazları üzerinden yapılmaktadır. Bu yüzden, kötü niyetli saldırılara karşı önlem alınacak ilk nokta dış dünya ile bağlantıyı gerçekleştiren bu cihazlardır. Bazı cihazlar network güvenliğini sağlayıcı firewall imkanları içermektedir. Firmamız router tabanlı firewall cihazlarının satışını yaptığı gibi, bunların müşteri ihtiyaçları doğrultusunda konfigürasyonunda da son derece tecrübelidir.

  • Başvurularınız ve talepleriniz için, Genel Müdürlüğümüzle iletişime geçebilirsiniz!